Biker

Biker výchádza už od roku 2009 a stále je najčítanejším časopisom o horskej cyklistike na Slovensku. Každý mesiac s výnimkou zimy prináša prehľad technológií, konštrukcií a materiálov, testy novyých bicyklov a komponentov, reportáže zo zaujímavých lokalít, pretekov a iných akcií, rady, ako jazdiť a tipy na trasy s podrobnyými mapami. Lifestylovyý mesačník pripravujeme v spolupráci s prestížnym anglickyým časopisom Mountain Biking UK. Práve horská cyklistika zaznamenáva vo svete (a tiež aj u nás) najväčší nárast prívržencov od najmladších, cez teenagerov až po ľudí v strednom veku.

Distribúcia

Hypermarkety Tesco, čerpacie stanice Slovnaft a Agip, novinové stánky, predajne tlače, kníhkupectvá Panta Rhei, predplatitelia, bicyklové obchody, výstavy, festivaly a bicyklové akcie.

Cyklistika

Ako jediný slovenský časopis o cestnej cyklistike prináša Cyklistika štyrikrát ročne prehľad technológií, konštrukcií a materiálov, testy nových komponentov a bicyklov, reportáže zo zaujímavých lokalít, pretekov a iných akcií, rady, ako jazdiť a tipy na trate, či spôsoby tréningu. Cyklistiku pripravujeme v spolupráci s prestížnymi anglickými časopismi ProCycling a Cycling Plus.

Tour de France

Tour de France každoročne priláka k obrazovkám televízií viac ako 2 miliardy divákov a je tak po olympiáde a majstrovstvách sveta vo futbale tretím najsledovanejším športovým podujatím na svete. Enormný záujem vyvolala Tour de France aj na Slovensku vďaka geniálnym výkonom Petra Sagana, ktorý sa zo dňa na deň stal svetovou superstar. Špeciálne vydanie časopisu k Tour de France prinesie čitateľovi komplexne spracovaný program všetkých etáp, rozhovory s favoritmi, úvahy a prognózy o možných víťazoch, rozhovory s najlepšími slovenskými jazdcami, ale aj pohľad do viac ako 100-ročnej histórie Tour.

Giro d'Italia

Najťažšie preteky na najkrajšom mieste planéty – synonymum pre Giro, s ktorým sa určite stotožní srdce každého talianskeho patriota. Druhé najprestížnejšie podujatie v cyklistickom svete sa koná každý rok v máji a podobne ako Tour láka aj množstvo slovenských fanúšikov, ktorí či už na internete, v televízii, alebo priamo v mieste diania sledujú každý deň tejto show. Nechajme sa prekvapiť, ako dopadne budúci ročník...