V stredu 12. februára 2014 sme sa v po roku opäť stretli v bratislavskom Apollo Business Centre na vernisáži najlepších bikerských a surfových amatérskych fotografií. Odborná porota mala aj tentoraz náročnú úlohu pri výbere víťazov Canon fotosúťaže 2013, ocenených fotiek (a jej autorov) bolo totiž až sedem. Špeciálna cena bola udelená fotke, ktorá získala najviac lajkov od vás na Facebooku.   Kompletnú fotogalériu z tejto slávnostnej udalosti nájdete nižšie.

Víťazi boli vyhlásení v príjemnej rodinnej atmosfére kamarátov, priateľov a známych. Tešíme sa na ďalší ročník a ešte krajšie fotky od vás.

Tu sú mená ocenených víťazov:

1. Filip Pobočík

Výhra: fotoaparát Canon EOS 600D, cyklopočítač KLS Counter, Rukavice KELLYS INSTINCT long, Prilba KELLYS ROCKET, okuliare KELLYS FORCE, tričko KELLYS, batoh KELLYS

2. Aleš Bílý

Výhra: Kompatktný fotoaparát Canon PowerShot SX 280 HS s Wi-Fi a GPS, set osvetlenia KLS Strike, prilba KELLYS DYNAMIC, tričko KELLYS SPORTSWEAR, okuliare KELLYS NUCLEON, rukavice KELLYS INSTINCT short, pumpa KLS TWIST

3. Marek Švančara

Výhra: vysokovýkonné multifunkčné zariadenie CANON PIXMA MG 6450, okuliare KELLYS PROJECT TILE, tričko KELLYS DRIVEQUIPMENT, súprava na mazanie a čistenie bicykla KLS, náradie KLS adroid