CANON FOTOSÚŤAŽ 2015

Súťaž o najlepšiu bicyklovú fotku!

2ondrej-drozdenjoy-ride.jpg
bikercanonfotosutaz2014-1.jpg
bikercanonfotosutaz2014.jpg
7.ročník súťaže o najlepšiu bikovú amatérsku fotografiu pod záštitou časopisu Biker a spoločnosti Canon bola spustená a potrvá do 15.1.2016.

Fotografie bude hodnotiť odborná porota zložená z profesionálnych fotografov a bikerov. Vo februári 2016 sa uskutoční vernisáž 12-ich finálových fotiek a víťazné budú uverejnené v časopise Biker 1/2016.

Pripravených je vyše 20 cien a hlavná cena fotoaparát Canon EOS 1200 D s objektívom EF-S 18-55 f3.5-5.6 IS STM vo výnimočnej šedej metalickej farbe.

Okrem spomínanej poroty hodnotí aj široká verejnosť cez facebook. Víťazí fotka ohodnotená najväčším počtom likov. Spomedzi hlasujúcich bude vylosovaný výherca predplatného časopisu Biker a ďalších drobných cien.

V dobe trvania môže každý zúčastnený nahrať maximálne 3 fotografie. Pred nahratím je nutné sa registrovať na webe biker.sk. Zaslaním fotky do súťaže dáva autor alebo rider vydavateľstvu Sportmedia, s.r.o. neobmedzené právo uverejniť fotky na weboch, v časopisoch a na výstave fotografií a zároveň vyhlasuje, že je vlastníkom autorských práv k zaslanej fotografií.

Po nahratí fotky nie je možná následná editácia. /// Ak si celú sezónu fotil bikerov, máš časť práce hotovú. Uprav fotku podľa predstáv a uploadni do súťaže.

Každý zúčastnený môže prihlásiť až tri fotky, čo znamená, že stále máš priestor aj novú krásnu farebnú jesennú fotku. Prípadne bielu zimnú.

Tešíme sa na Vaše fotografie. /// Pre inšpiráciu výherné fotografie z minulého ročníka. :)

1jakub-fiservyjazd-pod-plynom.jpg
3michal-grecoutek-z-vazenia.jpg
4daniel-ilusaktrek-on-streaks.jpg
5martin-vojtusba-city-downhill.jpg
6miroslav-tomcikcervena.jpg
7matus-slavkovsky-stav-beztiaze.jpg

Buďte s nami v kontakte

Komentáre