AIRBAG HERO 2

Po úspechu pilotného podujatia seriálu Airbag Hero nenechali organizátori na seba dlho čakať, a už o pár mesiacov potešili bike scénu jeho pokračovaním. Historické centrum Košíc sa opäť stalo svedkom neskutočných poletov bikerov zakončených mäkkým pristátím do obrovského airbagu.

V konkurencii niečo vyše päťdesiatich bikerov sa najviac darilo Romanovi Pichnarčíkovi a Kamilovi Lőrincovi, ktorí si domov odniesli prizemoney a titul Airbag Hero v kategórii elite, prvý menovaný v mtb, druhý v bmx. Medzi menej ostrieľanými jazdcami zahviezdil a titul Airbag Hero v kategórii rookie získal Patrik Demko na mtb a dvaciatkam kráľoval Daniel Sawa.

airbag-hero-28.jpg
airbag-hero-25.jpg
airbag-hero-12.jpg
Chalani zo seba vydali všetko a s vidinou bezpečného dopadu posielali do airbagu najrôznejšie kombinácie backflipov, frontflipov, tailwhipov a kadečoho možného aj nemožného ako na bežiacom páse, za čo si vyslúžili ovácie od stoviek prihliadajúcich divákov.
airbag-hero-16.jpg
airbag-hero-14.jpg
Úžasný zážitok pre každého, super možnosť ako sa bezbolestne naučiť nové triky a vyjazdiť si slušné prizemoney, aj takto by sa dalo charakterizovať Airbag Hero, na ktorého ďalšom pokračovaní sa vidíme na jar.
airbag-hero-20.jpg


airbag-hero-28.jpg
airbag-hero-25.jpg
airbag-hero-12.jpg
airbag-hero-16.jpg
airbag-hero-14.jpg
airbag-hero-20.jpg
airbag-hero-24.jpg
airbag-hero-27.jpg
airbag-hero-10.jpg
airbag-hero-22.jpg
airbag-hero-8.jpg
airbag-hero-18.jpg
airbag-hero-26.jpg
airbag-hero-5.jpg
airbag-hero-6.jpg
airbag-hero-2.jpg
airbag-hero-1.jpg
airbag-hero-3.jpg
airbag-hero-7.jpg
airbag-hero-9.jpg
airbag-hero-11.jpg
airbag-hero-4.jpg
airbag-hero-13.jpg
airbag-hero-17.jpg
airbag-hero-19.jpg
airbag-hero-15.jpg
airbag-hero-21.jpg
airbag-hero-23.jpg
Autor: Tomáš Platko

Buďte s nami v kontakte

Komentáre